Çağrı Merkezi: 0538 096 10 10

BASKILI DOYPACK AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

BASKILI DOYPACK AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

Ürününüz için doğru paketleme çözümünü bulmanız kompleks, zaman harcayıcı ve doğru seçim yapmadığınız takdirde pahalıya mal olabilir. Doypack paketler hemen hemen tüm ürün ve endüstrülere çözüm sunabilen bir yapıdadır. Sizler için baskılı doypack ambalajların neler sunabildiği ve detaylarını inceleyeceğiz.

 

BASKILI DOYPACK AMBALAJLARI NASIL ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR?

 

o    Geleneksek paketleme çözümleri, plastik, cam kavanozlar, tüpler vb. alternatif olarak karşımıza çıkıyorlar.

o    Detaylı, canlı ve uzun ömürlü tasarımları direkt olarak paketin üzerine uygulayarak markanızı öne çıkarabilirsiniz.

o    Hafif olduklarından dolayı, taşınma ve depolama maliyetleri azdır.

o    İstediğiniz materyal arasından seçim yapabilirsiniz, kraft doypack, aluminyum doypack veya şeffaf.

o    Esnek materyallerden yapıldıkları için kolay bir şekilde ürününüzü muhafaza ederler.

o    Baskılı doypacklar bir çok boyut ve şekildedir. Bunun için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

o    Yüksek adetlerde uygun fiyatlı çözüm oluyordur.

o    Doypacklar, gıda, içecek ve diğer ürünler için uygulanabilir çözümdür. Ürünlerinizi taze ve dış etkenlerden korurlar.

o    Alıcılarınız ürünlerinizi kolay bir şekilde sergileyebilirler.

o    Diğer paketleme çözümlerine göre baskılı doypack amabalajları daha sürdürülebilir ve çevrecidirler.

 

BASKILI DOYPACK AMBALAJ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

 

Yukarıda bahsettiğimiz gibi baskılı doypack ambalajlar birden fazla çeşit, boyut ve çokça özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Sizin işletmenize uygun klasik körüklü doypack paket mi lazım yoksa daha özel olan musluklu ambalaj gibi ürün mü lazım. İhtiyaçlarınıza uygun doypack ambalaj çözümünü sunabiliriz bunun için bizimle iletişime geçebilir veya online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Doypack çeşitleri:

 

o    Körüklü Doypack Ambalaj: En çok bilinen ve özelleştirme seçenekleri sunan çeşididir. 

 

o    Spout Pouch (Musluklu Ambalaj): Genellikle sıvı ürünler için tercih edilen ambalaj çeşididir.

 

o    Blok Bottom Ambalaj: Körüklü ambalajların farklı bir çeşididir. Alt tabanı daha geniş ve daha ağır ürünler için tercih edilebilir.

 

o    Körüksüz Doypack Ambalaj: Ayakta duramayan doypack çeşididir. Sos ve yüz maskelerinde kullanılırlar.

 

o    Aluminyum Doypack Ambalaj: Ya dış malzemesi ya da iç malzemesi alüminyum olan çeşididir. Dış etkenlere karşı yüksek koruyuculuk sağlar.

 

o    Kraft Doypack Ambalaj: Dış malzemesi kraft kağıdından olan doypack çeşididir. Genelde baharat ve kuruyemiş ambalajı olarak kullanılır.

 

o    Şeffaf Doypack Ambalaj: Ön tarafı ya da tamamı şeffaf malzemeden yapılan doypack çeşididir. Farklı bir görünüm ve hissiyat verir.

 

o    Pencereli Doypack Ambalaj: Doypack ambalajların ön yüzünde şeffaf bir boşluk bırakılan çeşididir. İçerisindeki ürünün gözükmesine olanak sağlar. 

 

o    Valfli Doypack Ambalaj: Daha çok kahve ambalajlama paketleri için kullanılan bir doypack çeşididir. Valf paketin içerisinde bulunan gazın dışarıya tahliye edilmesini sağlar.

 

HANGİ ENDÜSTRİLER BASKILI DOYPACK AMBLAJ KULLANIYOR

 

Baskılı doypack ambalajlar çoğu zaman doğru tercih olabiliyor. İçinde bulunduğunuz sektör bu durumda ana faktör olmayabilir. Bazı önemli sektörler düzenli olarak doypack paket çözümlerini kullanır.

Bir çok farklı sektöre hizmet veriyoruz, onların doğru doypack ambalajını, özelleştirmelerini ve final tasarımlarına kadar hizmet sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz bazı sektörler:

 

  1.      Kozmetik Ambalajları
  2.      Gıda Ambalajları
  3.      Kuruyemiş Ambalajları
  4.      Sağlık ve fitness Ambalajları
  5.      Pet food Ambalajları
  6.      Kahve Ambalajları
  7.      Baharat Ambalajları
  8.      Çay ve Bitki Ambalajları
  9.      Tekstil Ambalajları

 

 DOYPACK AMBALAJA BASKI YAPMAK

 

Öncelikle hangi doypack ambalajını kullanacağınızı seçtikten sonra ki adım tasarımınıza karar vermektir. Tasarım aşamasının iki önemli birleşeni vardır:

 

Yasal bilgiler, içindekiler, son kullanma tarihi ve şirket bilgileri gibi.

Marka tasarımı, pazarlama sloganı, satış noktaları ve renkler gibi.

 

 

Aslında bu bilgiler arasında kalanlar ise sizin tasarımınızdır. Neyse ki doypack ambalajlar büyük baskı alanları barındırırlar ve hemen hemen tüm gerekli olan tüm bilgileri ekleyebilirsiniz.

 

BASKILI DOYPACK AMBALAJLAR İÇİN ÖZELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

 

Seçtiğiniz materyal, ekleyeceğiniz özellikler ve yapacağını ufak değişiklikler ile ürününüz için doypack ambalaj paketini hazır etmiş olacaksınız. 

Doypacklar sonsuz özelleştirme seçeneklerini barındırır ve biz sizin için buradayız. Bu karmaşa içerisinde olmamanız için size özel olan mağazamızda ürününüze uygun olan ambalaj çözümünü

görebilirsiniz. Daha fazlası için müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. 

 

o    Doypack Çeşidi

o    Materyal ve Baskı

o    Boyut ve Genişlik

o    Açıklıklar ve Kilit

o    Tutma Parçaları

o    Materyal rengi

o    Körük

 

DOYPACK AMBALAJ BASKI SEÇENEKLERİMİZ

 

Müşterilerimizle uzun süreli bir ilişki içerisinde olmak istiyoruz, zaman geçtikçe gelişen ve değişen teknolojiler ile hizmet etmeye devam etmek hedefimiz. Her zaman doypack ambalajları baskı teknolojilerimizi güncelliyoruz ve bu konuda müşterilerimize sürekli destek olmaya çalışıyoruz. 

Deneyimli çalışan ve son teknoloji makinelerimizle, baskılı doypack ambalaj çözümlerini siz müşterilerimize sunmaya hazırız. Sizin başarınız bizim için önemlidir. Aklınıza takılan ve baskılı doypack ambalaj çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.

 

Yorum Yap