WhatsApp : +902129510080

İptal& İade ve Değişim Sözleşmesi

4. İade ve Değişim Şartları

 

İade ve Değişim Şartları:

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade ya da değişim yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünü iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. İade ve değişim taleplerinizi siparis@packtory.com.tr ya da iletişim kanallarımızdan iletebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade ve değişim yapılmamaktadır. İade ve değişim yapılan ürünlerin gönderim ücretlerinin müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.      

Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık vs. hasar olmamalıdır.

 

Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

Yakuplu Mahallesi Birlik Caddesi Beysan Sanayi Sitesi No:20/1 Beylikdüzü-İSTANBUL
 

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün ÖMÜR'e ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır. Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte ÖMÜR'ün herhangi kusuru bulunmamaktadır.) Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise finans@packtory.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir.

 

5. Üyeliğin Başlaması ve Sona Ermesi

 

Üye’nin İnternet Sitesi’ni ve bağlı tüm sistemleri kullanmaya başlamak için İnternet Sitesi üzerinde sunulan formu doldurup işbu Sözleşme’yi elektronik olarak onaylaması Üye’nin işbu Sözleşme’yi okuduğu ve kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme Üye’nin Sözleşme’yi onaylaması ile akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

 

Sözleşme, taraflardan herhangi birince iptal edilmediği sürece yürürlükte kalacaktır. Taraflar diledikleri zaman işbu sözleşmeyi feshedebilirler. Fesih halinde tarafların birbirlerine karşı olan hak ve yükümlülükleri etkilenmez. Üye tarafından işbu sözleşmeye, ÖMÜR’ün kurumsal yapısına, kurallarına ve yasalara aykırı davranılması halinde, üyenin sisteme erişim kapatılacaktır.  ÖMÜR üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

 

Üye tarafından sözleşme feshedilmek istenildiğinde ÖMÜR’ün iletişim kanallarında belirtilen info@packtory.com.tr mail adresine "Hesabı Kapat" başlık konulu mail gönderilecektir. ÖMÜR, talebe istinaden üyeliği iptal ederek, platform erişimini sonlandırır.


5. İhtilaflarin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Bakırköy Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.           

6. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyeliğin başlangıcıyla birlikte akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.